Garantovaná kvalita

Veškeré projekty tiskneme ve vysoké kvalitě na papír 120 g/m2 tak, aby byl výsledek plně srovnatelný s drahou fotografickou knihou, jakou koupíte v knihkupectví.

Pro speciální projekty (například prezentační fotografické knihy formátu A3) jsme schopni nabídnout zpracování tiskového pdf souboru a jeho následné vytištění v extrémně vysokém rozlišení 400 dpi. V takovém případě ale musíte počítat s výrazně vyšším zatížením svého internetového připojení při přenosu podstatně vyššího objemu dat.

Pevné desky s fotografiemi jsou laminované, takže nejen vypadají luxusně, ale i skvěle chrání knihu před nechtěným poškozením.

Lepená vazba knih vytištěných z programu BestPhotobook naprosto spolehlivě drží, ani při častém používání Vám z knihy určitě nebudou vypadávat listy.

Pokud během odesílání dat fotoknihy dojde k přerušení internetového připojení, nemusíte se obávat, že bude nutné vše posílat znovu. Po obnovení připojení BestPhotobook automaticky naváže, kde přenos minule skončil, a plynule dopraví do tisku zbylá data. Teprve poté dostanete potvrzení, že je vše v pořádku, a výzvu k úhradě objednávky.

BestPhotobook.eu © 2008 | Powered by Portal!