Tvorba

Je mnoho důvodů, proč si z fotografií raději udělat knížku ...

 • Fotografie z digitálních fotoaparátů mají tendenci hromadit se ve vašem počítači a zabírat místo na harddisku ... dokud nedojde k havárii disku a vše nenávratně nezmizí.
 • Je dost nepříjemné a velice neosobní honit rodinu k počítači nebo televizi, aby se mohli všichni společně podívat na fotografie.
 • Jak vyřešíte prohlížení fotografií třeba v hospůdce s přáteli, nebo někde na chatě v přírodě? Snad ne notebookem?
 • Fotografie zálohované na CD nebo DVD brzy vytvářejí „vysoké komíny", ve kterých se hodně obtížně hledá „ta skvělá předloňská dovolená v Alpách" nebo „oslava dědečkových sedmdesátin".
 • Po nějakém čase musíte každé CD i DVD znovu přepálit, jinak se z nich uložená data prostě samovolně ztratí a fotky Vám zmizí. Víte, že se to stává klidně už po pěti letech?
 • Fotografie vyrobené z dat klasickou cestou také přestávají být ve větším měřítku přehledné. Různě se povalují po šuplíkách, zabírají spoustu místa a stejně jen málokdy najdete hned to, co byste rádi. A ještě k tomu stárnou a blednou.
 • Klasické album vyrobené z fotografií dá pěknou práci. A jak jednotlivé fotky popisujete? Z rubu? A jak to pak čtete? Přímo na stránkách alba? A jak to pak vypadá, když nejste zrovna písmomalíř?
 • A co když chcete udělat album fotografií ze svatby pro sebe, pro obě maminky a ještě milovanou tetičku? Čtyři stejné kousky Vám pak dají pěkně zabrat, zatímco fotoknihu si jednoduše objdnáte čtyřikrát...
 • Když posčítáte skutečné náklady na pořízení fotografií a pěkného alba na jejich uložení, dostanete se většinou na vyšší cenu, než u BestPhotobook. A to není řeč o práci, jakou s tím máte, a o vzhledu výsledného produktu!

 

Je prostě mnoho důvodů, proč si z fotografií udělat vlastní knížku. A co třeba tenhle:

Je krásná. A všem udělá radost.

 

Vytvořte si vlastní fotoknihu

 1. Automaticky
  Předem si v počítači vytřídíte fotografie, poté v několika málo krocích navolíte v BestPhotobook vzhled celé knihy a necháte automaticky vyplnit. Nakonec doladíte detaily a je hotovo. Ideální řešení pro jednoduchá fotoalba či produktové katalogy.

 2. Krok za krokem
  Připravte si fotografie předem do samostatné složky v počítači, případně je i předem upravte a dolaďte v některém ze specializovaných fotoeditorů, se kterým umíte pracovat (Zebra, Photoshop...). Otevřete BestPhotobook, importujte fotografie a stránku za stránkou si vybírejte styl uspořádání snímků, pozadí na stránce či dvoustránce, vzhled orámování fotografií i styl popisu včetně druhu, velikosti a barvy písma. Možnosti jsou nepřeberné a uvidíte, že se budete dobře bavit. Nakonec si hotový projekt prohlédněte a jedním kliknutím odešlete objednávku.

BestPhotobook.eu © 2008 | Powered by Portal!